az-ubytovani.info *** Penzion Krasne Schonthal ubytovanie Tri Sekery

*** Penzion Krasne Schonthal ubytovanie Tri Sekery

Penzion Tri Sekery Krasne Schonthal Pension ubytovanie Mariánské Lázne Krásné Schönthal:
Ponúkame ubytovanie v penzióne Krásné Schönthal v pokojnej časti kúpeľného trojuholníka so záhradou - 5 km od Mariánskych Lázní. Rekreačný pobyt v komfortných izbách s príslušenstvom a kompletným vybavením. Možnosť výletov do Chebu a Lázní Kynžvart.

Tri Sekery pension Krásné Schönthal ubytovanie:
Ubytovanie neďaleko Mariánskych Lázní ponúka rodinný penzión s dvoma dvojposteľovými a dvoma trojposteľovými izbami s vlastným sociálnym zariadením s možnosťou prístelky. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie so sprchou, umývadlom, wc a sušičom vlasov. Izby sú štandardne vybavené vrátane DigiTV + Sat, chladničkou a vysokorýchlostným internetovým pripojením.

Ubytovanie Mariánské Lázně pension Krásné Schönthal služby:
Rodinný pension v obci Tri Sekery pripravuje kráľovské raňajky a na prianie bohaté večere výberom z českých jedál. Pension Krásné Schönthal povoľuje vstup domácim miláčikom a má k dispozícii uzavreté parkovisko. Na záhrade penziónu je umiestnená detská hojdačka a detské pieskovisko.

Krásné Schönthal ubytovanie Tri Sekery voľný čas, relax:
Rodinný pension neďaleko Mariánskych Lázní ponúka mnoho športových možností. V lete: kúpanie v neďalekom prírodnom kúpalisku, vychutnanie vône leta pri jazde na bicykli a pešej turistike. V zime: prechádzky snehom alebo na lyžiach po upravených chodníkoch rozprávkovou krajinou. V okolí do 7 km je k dispozícii: bowling, squash, solárium, tenisový kurt, športová hala, golf, alebo lyžiarsky vlek. Vo veľmi blízkej vzdialenosti penziónu Krasne Schonthal je cyklotrasa a ponúka sa možnosť rybolovu.

Mariánské Lázne pension Krásné Schönthal ubytovanie tipy na výlet:
V okolí obce Tri Sekery Vám ponúkame ideálne podmienky pre letnú i zimnú turistiku. Po vyznačených turistických trasách dôjdete z Chodovskej Huti na rybník Kajetán. Pohľad na Mariánské Lázne a panorama Chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les, ktorý sa Vám naskytne medzi Tromi sekerami a osadou Krásne, nemá chybu. Obec Tri Sekery leží v nadmorskej výške 660 m. Napriek tomu je terén pre pešiu turistiku i cykloturistiku stredne náročný, vhodný aj pre sviatočného turistu.
Penzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - hotel má reštauráciuPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - možnosť pripojenia na internetPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - k dispozícii letná terasaPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - Izby s vlastnou toaletouPenzion Tri Sekery Krasne Schonthal - v izbach je telefon